Kuchyně ATLAS BRW kuchyně Kuchyně ATLAS BRW kuchyně

Kuchyně ATLAS a BRW

Kuchyně ATLAS

Jedním hlavním akcionářem firmy vyrábějící kuchyně ATLAS je společnost BRW (Black Red White), jenž je největší výrobcem a prodejcem nábytku v Polsku.

Modely kuchyní ATLAS jsou nové generace sektorových kuchyní, vyrábějí se ze zdravotních, hygienických a ekologických materiálů které vyhovují všem požadavkům evropských norem. ATLAS nabízí pestrou paleta typů atlas-kuchyne-05dvířek, různé druhy povrchové úpravy, barevné odstíny, různé cenové relace, které jsou dostupné všem. Rozsáhlá škálovatelnost a možnost kombinace různých komponentů ATLAS zaručuje klientům, že si vyberou pro ně nejvhodnější kuchyň, která bude odpovídat jejich představám. Veškeré skříňky se dají variabilně přizpůsobovat, osazovat různými krycími lištami a doplňky, díky této variabilitě mohou klienti dosáhnout jedinečného vzhledu kuchyně a rozložení, který bude plně splňovat jejich požadavky.

Korpusy kuchyňských sestav ATLAS  jsou zhotovené z kvalitních laminátových desek o síle 1,8 cm ve dvaceti barevných odstínech. Při dostupnosti různých variant dvířek a jejich povrchové úpravy se celý sortiment rozčleňuje na 45 modelů a 105 barevných možností. Nabídka zahrnuje komponenty, které tvoří masivní a laminované desky, doplněné o hrany ABS a i lakované, foliované a dýhované desky MDF. Součástí těchto komponent je kování BLUM s doživotní zárukou. Veškeré varianty dvířek, madel, barevného provedení je možné vidět v našem kuchyňském studiu Paolo, kde máme ukázky materiálů ale i vzorkové katalogy.

Kuchyně BRW

Firma BRW nabízí  moderní kuchyně ve čtyřech řadách (Modern line, Modern line brwcolours, Capital, Traffic), které se liší v použitých materiálech, barevném provedením a typech dvířek.. Dále firma nabízí klasické kuchyně ve více řadách.