BRW kuchyně BRW kuchyně BRW kuchyně BRW kuchyně

Naše služby

Kuchyně Spektrum Žďár nad Sázavou

Naše kuchyňské studio Spektrum dříve zahájilo svoji činnost již v roce 2005. Během této doby jsme získali mnoho spokojených klientů ze Žďáru nad Sázavou, Bystřici nad Pernštejnem, Nového Město na Moravě a okolí Vysočiny, kterým jsme pomohli získat jejich vytouženou kuchyň. Nabízíme kuchyňské linky od jednoho z největších výrobců kuchyní a nábytku v Evropě BRW (Black Red White) a firmy BEST, od roku 2009 prodáváme také nábytek a kuchyně BOGFRAN. Tito výrobci kuchyní a nábytku kladou velký důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, proto naši klienti byli vždy spokojeni.

Zdarma Vám vypracujeme projekt kuchyně a to i přesto, že by jste si u nás kuchyňskou linku nevybrali. Jedinou podmínkou je, že nás navštívíte v našem kuchyňském studiu a dodáte nám podklady pro vytvoření návrhu.

Zdarma Vám zabudujeme elektrické spotřebiče a vestavné komponenty jakýkoliv značek zakoupené přes naši firmu.

Kuchyně jsou osazeny kováním BLUM od Rakouského výrobce s doživotní zárukou je opatřena většina výrobků, pouze u levnějších tzv. sektorových kuchyní bývá kování od výrobců HETICH, GTV, EMUCA atd., taktéž v dobré kvalitě. Samozřejmostí u kuchyní je olepování ABS hranami pro větší životnost. Kuchyňské linky prodáváme jak s montáží, tak bez montáže v demontu nebo zkompletované. Vždy se může tedy zákazník rozhodnout. Dále nabízíme renovaci vaší stávající kuchyně, výměnu kuchyňských pracovních desek a výměnu dvířkovin nebo realizaci vestavěných skříní. Vyrábíme a dodáváme:

  • Kuchyně na míru z materiálů běžně dostupných na našem trhu (truhlářská výroba), korpusy+pracovní desky od DDL, EGGER, KRONOSPAN,KINDL, dvířka od HEFAS, LG, KORYNA, TRACHEA, GRATA, GRENA, BEST atd.

  • Vestavěné skříně na míru jak od firmy WOODFACE tak i vlastní výroba.

  • Různý nábytek na míru.

  • Výroba sedaček a postelí na míru i z katalogu.

  • Prodej katalogového nábytku (BRW, BOGFRAN – A JE TO, STOLKAR, SEDIA, AUTRONIC, FALCO, CASARREDO, JAMALL, atd).

  • Provozujeme internetový obchod s nábytkem s možností osobního vyzvednutí :  www.euro-nabytek.eu

Přijeďte za námi do Žďáru nad Sázavou, rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější kuchyň do vašeho domu nebo bytu.